SKIN REGIMEN

DLHOVEKOSŤ – S VYHLIADKOU NA SKUTOČNÚ KRÁSU A ZDRAVIE..

„Dnes už je veľmi zjavné, že správna výživa, fyzická aktivita, zvládanie stresu  a pomoc potravinových doplnkov na podporu funkcie vnútorných orgánov, spoločne s aplikáciou vonkajších, vedou podložených prípravkov, sú všetko rovnako dôležité zložky zdraví a krásy

nový holistický prístup: individuálna, vedecky podložená starostlivosť o pleť, vyvážená strava, fyzická aktivita, zvládanie stresu a doplnky stravy môžu skutočne pomôcť postaviť sa starnutiu a jeho nežiadúcim prejavom.

SKIN REGIMEN  NutriCosmeutica  -  veda o dlhovekosti

Nová epocha v starostlivosti o pleť. kompletná výživa pre dlhovekosť vašej pleti.

Ucelený systém, ktorý zlepšuje vzhľad, ale tiež to, ako sa cítite, zvnútra i navonok.

Výskum dlhovekosti: skúmanie faktorov urýchľujúcich starnutie pre zdravie a krásu. Riešenie spočíva v celkovej úprave životného štýlu!

Pokroková starostlivosť o pleť, najnovšia generácia potravinových doplnkov a podpora životného štýlu pre prevratnú pleťovou výživu. vytvorená širokým týmom lekárov a vedcov rôznych disciplín. Ucelený systém koriguje stopy starnutia a viditeľne predlžuje mladistvosť. Testy účinnosti preukazujú zvýšenie hydratácie o 26%, redukciu vrások o 17%. Vyrobené v Taliansku energií z obnoviteľných zdrojov.

Karnosin v kombinácií s listovým špenátom, bobuľami Maqui (najsilnejšími anti-oxidantami, ktoré sú známe) a Chia semenami (obsahujúcimi ohromujúce množstvo omega 3). Výrobky obsahujú tiež kyselinu hyaluronovou, retinol v mikrokapsliach a úplne novú kyselinu maslinovú. Zaručuje tak hlbokú hydratáciu pokožky, vymazávajúcu vrásky a vyplňuje stenšenú, ochabnutú pleť. K dispozícii je dvojfázový produkt, ktorý čistí a zároveň tonizuje a tiež nočný gél, ktorý obnovuje pleť behom noci. Jedná sa o novú generáciu veľmi intenzívnej peelingovej masky, ktorá pleť hlboko obnovuje a pripravuje ju na následné spevnenie. Prítomný biomimetický peptid stimuluje tvorbu kolagénu, dochádza tak k intenzívnejšiemu omladeniu a spevnenie pokožky. Práve vďaka tejto ucelenej rade je systém vhodný pre všetky vekové kategórie v rozmedzí 25 až 120 let, každý typ a stav pleti!

Jedná  sa o nutri-kozmeceutický systém. Rada zahŕňa korektívne a ochranné pleťové produkty s vysokou koncentráciou prírodných a vedecko-technologických ingrediencií a pokrokový doplnok stravy s Omega3 a jedinečnými, modernými aktívnymi zložkami, ktoré bojujú sa zápalom zvnútra. Hrdinovia našej rady sú štartovacie séra, hydratačné a omladzujúce, obe obsahujú náš exkluzívny LONGEVITY COMPLEXTM, komplex dlhovekosti, sa zložkami proti zápalu, proti glykácií, proti oxidácií a pre metyláciu.

Proti 4 urýchľovačom starnutia: pre zdravšiu  a mladistvejšiu pleť. Naša pleť nikdy neklame – vek uvedený v pase nemusí vždy zodpovedať naše mu biologickému veku, ale naša tvár a naše vrásky odhalia našu minulosť a životný štýl.

Korekcia a ochrana: super potraviny a high-tech biomimetické zložky pre radikálnu omladzujúcu stratégiu

Komplex dlhovekosti: špenát + bobule maqui + semena chia + karnosin pre intenzívnu anti-oxidačnú ochranu proti starnutia.

Kyselina maslinová, kyselina hyaluronová, palmitoyl tripeptid-5: pre silnejší spevňujúci, vyplňujúci hydratačný účinok.

Dermatologicky testované, vedecky preukázaný účinok

SKIN REGIMEN OŠETRENIA        – DLHOVEKOSŤ, LONGEVITYTM

Revolučný prístup v profesionálnej starostlivosti o pleť ponúka úžasné, okamžite viditeľné výsledky za púhu polovicu času obvyklého kozmetického ošetrenia. Za 30 minút je pleť obnovená, spevnená a premenená, mladšia a zdravšia na pohľad. Účinnosť prírodných výživných zložiek a supermoderných ingrediencií znásobíme Kabatovou technikou, neuromuskulárnou rehabilitačnou metódou, ktorá podporuje posilnenie tkanív a svalovú pružnosť. Doporučujeme 2, 4 alebo 6 ošetrení (jedno za 14 dní), podľa biologického veku kože.

Každému! Vhodné pre všetky typy pleti, vo všetkých ročných obdobiach.

Pre mladú pleť ako prevencia a oddialenie známok starnutia, pre zrelú pleť ako viditeľnú korekciu, priebežnú starostlivosť a prevenciu.

Okamžité vyplnenie a spevnenie pleti

Lifting, zjemnenie mimických liniek a hlbokých vrások

Čerstvý, žiarivý a osviežený vzhľad

Výživná energetická bomba pre vyčerpanú pleť

30 minút