LIFT MASÁŽ

liftmasaz

S pribúdajúcim vekom sa začína naša pokožka stenčovať, objavujú sa prvé známky starnutia – vrásky, ryhy, povolené kontúry a rozšírené póry. LPG Liftmassage je ošetrenie tváre, pri ktorom sa v troch dimenziách stimuluje podkožné tkanivo na tvári, tak aby sa dosiahlo omladzujúcich výsledkov.

Liftmassage je unikátna technika, ktorá bez chirurgického zásahu obnovuje pevnosť pokožky tváre pomocou fibroblastov, buniek zodpovedných za produkciu kolagénových a elastínových vláken.

Účinky liftmasáže:

  • odstránenie známok starnutia pleti, účinný boj s vráskami
  • tvorba kolagénu = spevnenie pokožky
  • efekt liftingu – okamžitého napnutia pleti
  • rýchlejšie odstránenie opuchov v očnom okolí
  • zoštíhlenie tváre, zmiernenie „druhej brady“
  • normalizácia tvorby kožného mazu

Liftmassage má oveľa hlbšie účinky ako ktorákoľvek iná metóda a napomáha pleti obnoviť jej pevnosť a elasticitu. Pôsobí na jemné tkanivá tváre a dekoltu, čím stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu. Po ošetrení vyzerá tvár mladšie, sviežo a oddýchnutejšie, vrásky sa strácajú a črty tváre sa obnovujú..

Ako prebieha ošetrenie tváre

Po priložení patentovaných LPG hlavíc sa po celú dobu ošetrenia vytvárajú rytmické, nepretržité mechanické mikroimpulzy. Každý kúsok pleti je rovnomerne a efektívne ošetrený v troch dimenziách – ošetrenia sú zamerané na kontúry dekoltu, krku, tváre a očí. Liftmassage pôsobí ako gymnastika tváre a každým ďalším ošetrením pomáha dosiahnuť mladší a pevnejší vzhľad pleti. Ošetrenie je ukončené nanesením krému alebo séra podľa typu pleti.

Programy určené na ošetrenie tváre a dekoltu:

  • Program pre povolenú pleť: pre unavenú pleť, prípadne pre pleť po veľkom úbytku váhy. Tento program zlepšuje napätie pokožky a modeluje kontúry tváre.
  • Program pre boj s vráskami: pre pleť s vráskami, unavenú pleť, pre pleť fajčiarov. Pôsobí kolmo k smeru vráskam a je prispôsobený hrúbke pokožky. Vrásky sú vyhladené a pleti je vrátený prirodzený lesk.
  • Program drenáž: pre všetky typy pleti, odvodňuje tkanivo, proti opuchom.
  • Program pre redukciu dvojitej brady – zmenšuje dvojitú bradu a spevňuje pokožku pod bradou.

Ako často a koľko krát sa chodí na ošetrenie

10 ošetrení v intenzívnych intervaloch (2-3x za týždeň), následne sa interval postupne znižuje na udržiavací interval raz alebo dvakrát do mesiaca podľa stavu Vašej pokožky.

Kontraindikácie:

poškodená alebo zapálená pokožka, spálená pokožka od slnenia alebo popálenia, otvorené rany a zranenia, chrasty, jazvy do 6 mesiacov, plesňové ochorenia na koži, epilepsia, srdcová nedostatočnosť, antibiotiká, lieky na riedenie alebo zrážanie krvi, horúčka, zápalové procesy v tele, tehotenstvo, kožný melanóm, kožné ochorenie, ekzém, po očkovaní, rakovina, chemoterapia

Lokálne sa neošetrujú:

Rosacea, dermatitída, aktívny herpes, čerstvé tetovania, oblasti ošetrené botoxom