doTERRA

do Terapeutické oleje DoTerra

Esenciálne oleje sú prírodné aromatické zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú v semenách, kmeni, stonkách, koreňoch, kvetoch a iných častiach rastlín. Ich vôňa môže byť silná a krásna. Ak ste sa niekedy tešili z daru ruže, z prechádzky popri levanduľovom poli alebo ovoňali čerstvo odrezanú mätu, zažili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov. Popri tom, že rastlinám dodávajú ich odlišujúcu vôňu, esenciálne oleje poskytujú rastlinám ochranu pred predátormi a chorobami a hrajú úlohu pri opeľovaní rastlín.

Popri svojich vlastných výhodách pre rastliny a tom, že sú nádherne voňavé pre ľudí sa esenciálne oleje používali v celej histórii v mnohých kultúrach kvôli svojich medicínskym a terapeutickým výhodám. Súčasné vedené výskumy a trendy voči holistickejším prístupom k starostlivosti o zdravie, prinášajú znovuzrodenie a znovu objavovanie zdravotného využitia esenciálnych olejov

dōTERRA esenciálne oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG™) predstavujú najbezpečnejšie, najčistejšie a zdraviu najprospešnejšie esenciálne oleje, ktoré dnes existujú. Sú jemne a zručne vydestilované z rastlín, ktoré skúsení pestovatelia z celého sveta trpezlivo zožali v tom najsprávnejšom momente tak, aby mali ideálne zloženie a účinnosť extraktu. Skúsení používatelia esenciálnych olejov okamžite rozoznajú štandard výnimočnej kvality dōTERRY pre prirodzene bezpečné, čisté efektívne terapeutické použitie.

Prehľad olejov, aj s ich využitím si možete stiahnuť tu.

Linky: